اخبار
1397/04/30 23:39

آذری استعفا نداده!

رییس هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن گفت: سعید آذری استعفا نداده و همچنان در سمت مدیرعامل باقی است .

سعید آذری، مدیر عامل باشگاه ذوب آهن روز گذشته _شنبه ۳۰ تیرماه_ با انتشار پستی در صفحه شخصی اینستاگرام خود خبر از جدایی و رفتن از این باشگاه را منتشر کرد. ساعتی بعد هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن بیانیه‌ای صادر و حمایت خود را از آذری اعلام کرد. هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن در بیانیه خود نوشت :

"سعید آذری همچنان مدیرعامل باشگاه ذوب آهن خواهد بود و اعضای هیئت مدیره با اتفاق آرا، حمایت کامل خود را از مدیرعامل باشگاه اعلام می دارند .

اعضای هیئت مدیره سبزپوشان اصفهان؛ با تاکید و یادآوری موفقیت های سال های اخیر باشگاه ذوب آهن، تداوم این موفقیت ها را در گرو ثبات و آرامش در مدیریت و مجموعه این باشگاه دانسته اند ."

شاهرخ شهنازی در این خصوص می‌گوید: سعید آذری تنها یک پُست در صفحه شخصی اینستاگرام خود گذاشته و استعفا نداده است و برخی "بیخودی" این موضوع را شلوغ کرده‌اند .

وی ادامه می‌دهد: استعفا مسیر قانونی دارد. اگر آذری قصد استعفا داشته باشد باید استعفای خود را به هیئت مدیره باشگاه می‌داد و هیئت مدیره هم استعفا را به مجمع بدهد و در نهایت مجمع اظهارنظر ‌کند .

رییس هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن در پاسخ به اینکه دلیل گذاشتن چنین پُستی از سوی آذری چه بوده است؟ گفت: این سوال را باید از خود آذری بپرسید. به هر حال سعید آذری از نظر ما استعفا نداده و همچنان در سمت مدیرعاملی باشگاه ذوب آهن باقی است .

شهنازی در پاسخ به این سوال که آیا این امکان وجود دارد که دلیل گذاشتن این پُست، ناراحتی آذری از موضوعی باشد؟ اضافه کرد: این را باید آذری خودش بگوید. من در ریز مسائل ناراحتی آذری ورود پیدا نمی‌کنم اما از نظر سیستم باشگاه ذوب آهن آذری استعفا نداده است .

رییس هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن در پاسخ به این سوال که هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن مشکلی با ادامه همکاری آذری با باشگاه ندارد؟ خاطرنشان کرد: مسئله‌ای یا مشکلی وجود نداشته است چون آذری کارش را انجام می‌داد .

منبع:ایمنا

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
طراحی سایت : پیام گستر