اخبار
1399/02/22 13:06

مجمع باشگاه در مورد بازنشسته‌های ذوب‌آهن تصمیم می‌گیرد

عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن با بیان اینکه سه مدیر این باشگاه بازنشسته هستند، گفت: کسانی دم از تعطیلی لیگ می‌زنند که می‌خواهند کارنامه خود را مخفی کنند .

مجتبی فریدونی در گفتگو با مهر، درباره موضع باشگاه ذوب آهن در قبال سرنوشت لیگ برتر و احتمال تعطیلی این مسابقات گفت: من نظر شخصی خودم را می گویم. اگر مباحث اقتصادی را کنار بگذاریم، بحث مسئولیت پذیری اجتماعی هم متوجه تیم ها و باشگاه ها است تا مردم را از رخوت و حال و هوای کرونا خارج کنند .

وی افزود: کسانی که می گویند لیگ تعطیل شود، می خواهند کارنامه خود را مخفی کنند. اگر لیگ نیمه تمام بماند، این افراد بعدا می توانند ادعا کنند که ما قهرمان می شدیم و یا فلان اتفاق را رقم می زدیم. بهتر است لیگ ادامه یابد. بهتر است ۹ بازی باقیمانده در دو ماه به صورت فشرده برگزار شود و بعد از یکی دو هفته استراحت، فصل آینده را شروع کنیم .

عضو هیات مدیره باشگاه ذوب آهن درباره زمان بازگشت میودراگ رادولوویچ سرمربی این تیم و زمان بازگشتش تصریح کرد: در جلسه هیات مدیره باشگاه مقرر شد مقدمات بازگشت رادولوویچ فراهم شود. مربی بدنساز ما به ایران بازگشته و زمان بازگشت رادولوویچ هم مشخص می شود .

فریدونی درباره بحث بازنشسته های هیات مدیره باشگاه ذوب آهن گفت: قانون بازنشستگی اجرایی نشده است و تفسیرهای مختلفی از آن صورت می گیرد. آقایان برشان، عباسی و جمشیدی در هیات مدیره ذوب آهن بازنشسته هستند .

وی در پاسخ به این سئوال که آیا در هیات مدیره بحثی از جدایی این سه عضو صورت گرفته است؟ تاکید کرد: این مباحث در هیات مدیره مطرح نمی شود و مجمع باشگاه درباره آن تصمیم می گیرد. آنها باید تصمیم بگیرند که اعضای بازنشسته می توانند به کارشان ادامه بدهند یا خیر . من در سازمان بازرسی کار کرده ام و از نظر من این اعضای بازنشسته نمی توانند به کارشان ادامه بدهند. در قانون صراحتا عنوان شده که افراد بازنشسته تحت هیچ عنوانی حتی مشاور نمی توانند فعالیت کنند. زمان اجرای این طرح در فدراسیون فوتبال یک عده فشار آوردند و این قانون توجیه شد. البته یکسری استثنائات هم لحاظ شده است .


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
طراحی سایت : پیام گستر