اخبار
1397/07/07 13:23

سپاهان امیدوار به تداوم درخشش ها؛ هت تریک نیازمند در کلین شیت

در بازی سپاهان و نفت مسجد سلیمان، پیام نیازمند هم عملکرد خوبی داشت و موفق به کلین شیت شد .

سپاهانی ها در هفته های اخیر عملکرد بسیار خوبی داشته اند و نمود عملکرد خوبشان را می توان در نتایج دید. طلایی پوشان با پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان به صدر هم رسیدند اما باتوجه به تساوی پدیده، به رده دوم سقوط کردند. در جریان پیروزی برابر نفت مسجد سلیمان، چند بازیکن سپاهان عملکرد بهتری نسبت به بازی های قبلی داشتند و یکی از آن ها پیام نیازمند بود .

او که در هفته اول و دوم کلین شیت کرده بود، این بار هم در درون دروازه سپاهان نمایش بسیار خوبی داشت. نکته مهم درباره او این که کلین شیت های قبلی اش به پیروزی سپاهان منجر نشده بود اما این بار، سپاهان هم بازی را برد تا ارزش بسته نگه داشتن دروازه توسط نیازمند بیشتر و بیشتر شود .

نیازمند فصل گذشته در بازی با پرسپولیس خود را به فوتبال ایران معرفی کرد و حالا در سپاهان، روزهای خوبی را می گذراند. این گلر جوان در بازی با نفت مسجد سلیمان سیوهای متعددی داشت و بدون شک اگر او نبود، سپاهان نمی توانست تفاضل گلش را به +10 برساند. البته او تا اینجای فصل 7 گل خورده که آمار جالبی به حساب نمی آید اما در کنار این 7 گل، نیازمند بارها و بارها دروازه تیمش را نجات داده است .

منبع: ورزش سه

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
طراحی سایت : پیام گستر