اخبار
1399/02/20 11:48

آغاز طرح «بهارانۀ کتاب» در اصفهان

معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان از آغاز اجرای طرح «بهارانۀ کتاب» در استان اصفهان با مشارکت ۷۹ کتاب‌فروشی خبر داد .

 اصغر مختاری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: طرح «بهارانه کتاب» برای حمایت از فرهنگ مطالعه از امروز، ۲۰ اردیبهشت ماه در اصفهان، همزمان با سراسر کشور آغاز می‌شود و تا ۱۱ روز بعد ادامه خواهد داشت .

وی ادامه داد: ۶۹ کتاب‌فروشی در مرکز استان و ۱۶ کتاب‌فروشی در سطح شهرستان‌های اصفهان عضو طرح بهارانه کتاب شده‌اند و علاقه‌مندان می‌توانند پس از مراجعه به سایت خانه کتاب ایران به نشانی http://tarh.ketab.ir در بخش بهارانۀ کتاب ۱۳۹۹، پس از باز کردن زبانۀ «جستجوی کتابفروشی» و کلیک کردن بر روی پهنۀ جغرافیایی استان اصفهان در نقشۀ ایران، فهرست این کتابفروشی‌ها را در نوار سبز رنگ سمت چپ صفحه مشاهده کنند .

 معاون امور فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اصفهان با اشاره به اینکه تخفیف فروش کتاب در این طرح ۲۰ درصد است، تصریح کرد: فروش کتاب‌های عمومی، دانشگاهی و کودک و نوجوان در قالب طرح بهاره فقط در فروشگاه‌های مجری این طرح مشمول تخفیف می‌شود و تخفیف ذکر شده نیز به کتاب‌های آموزشی و کمک آموزشی، افست، کتاب فاقد شماره شابک و یا دارای شابک غلط اختصاص پیدا نمی‌کند .

مختاری، از فراهم شدن امکان خرید آنلاین در طرح بهارانه کتاب نیز خبر داد و اعلام کرد که در طرح‌های مشابه گذشته، میزان استقبال مردم و فروش کتاب در استان اصفهان، در رتبه‌های اول و دوم کشور بوده است .


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
طراحی سایت : پیام گستر