اخبار
1397/06/13 01:02

برگزاری نخستین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری

نخستین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری با هدف تشویق شرکت‌ها، سازمان‌ها و بنگاه‌های اقتصادی صنعت گردشگری در اعمال روش‌های نوین مدیریت گردشگری و شناسایی و بهبود نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبود سازمان، اسفندماه سال جاری برگزار می‌شود .

مطالعات اولیه "نخستین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری" از سال ۱۳۹۲ در دانشکده علوم گردشگری دانشگاه علم و فرهنگ آغاز شده و مدل نهایی آن با حضور اساتید دانشگاهی و متخصصان صنعت گردشگری طراحی شده است .

این جایزه با اهداف ایجاد فضای رقابتی برای تعالی بنگاه‌ها و سازمان‌های حوزه گردشگری، تشویق بنگاه‌ها برای شناخت نقاط قوت و زمینه‌های قابل بهبودو اجرای پروژه‌های بهبود، ایجاد فضای مثبت، توام با خلاقیت و نوآوری و تبادل تجربیات موفق بنگاه‌های گردشگری، ارج نهادن به کارکنان سازمان‌های متعالی و بهره‌ور صنعت گردشگری و به رسمیت شناختن بهترین سازمان‌ها ازجمله خصوصی، دولتی یا غیرانتفاعی در زمینه گردشگری برگزار می‌شود .

بنا به گفته "محمدحسین ایمانی خوشخو" رییس شورای سیاست‌گذاری جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری، امروزه بیشتر کشورهای دنیا با تکیه بر مدل‌های علمی، جوایزی را در سطح ملی و منطقه‌ای ایجاد کرده‌اند که محرک سازمان‌ها و کسب و کارها در تعالی، رشد و ثروت آفرینی است. برگزاری این جایزه و استفاده از مدل‌های علمی روز دنیا، خطوط راهنمایی برای سازمان‌های گردشگری ایجاد می‌کند تا پیشرفت‌ها و عملکرد خود را در زمینه کیفیت و سرآمدی سازمانی اندازه‌گیری کنند .

لازم به ذکر است پارک علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی متولی این جایزه است و مقدمات اجرایی آن در حال انجام است. مراسم نهایی این برنامه و اهدای جوایز به شرکت کنندگان در اسفند ماه سال ۱۳۹۷ برگزار خواهد شد. دبیرخانه این جایزه در پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی مستقر است و علاقه‌مندان می توانند برای دریافت اطلاعات با شماره تلفن ۰۲۱۴۴۲۳۸۱۷۱ داخلی ۶۱۹ تماس بگیرند .

منبع: خبرگزاری هنر ایران


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
طراحی سایت : پیام گستر