اخبار
1397/05/17 03:22

«خاله شادونه» با کودکان و نوجوانان همراه می‌شود

«خاله شادونه» ویژه برنامه سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان است که از هشتم تا چهاردهم شهریور ماه از شبکه دو سیما پخش می‌شود .

به گزارش ستاد ارتباطات و اطلاع رسانی سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم های کودکان و نوجوانان، برنامه تلویزیونی «خاله شادونه» به تهیه‌کنندگی مشترک ملیکا زارعی و علی اکبر ذاکری و اجرای ملیکا زارعی از هشتم تا چهاردهم شهریور ماه از ساعت ۱۵ از شبکه دو سیما ویژه سی و یکمین جشنواره بین المللی فیلم های کودکان و نوجوانان پخش می شود .

»خاله شادونه» در ۲۵ دقیقه قرار است به پوشش روزانه اخبار و رویدادهای جشنواره پرداخته و ترکیبی از پلاتوی مجری، معرفی فیلم‌های جشنواره، گفت و گو با مهمانان داخلی و خارجی و پخش فیلم‌های شرکت کننده در این رویداد بپردازد .

پوشش فعالیت‌های جانبی جشنواره شامل نشست‌ها، بزرگداشت‌ها و  گفت‌وگو با داوران و دست‌اندرکاران، میان برنامه و وله‌های تماشاگران در سالن‌های سینما از دیگر بخش‌های این ویژه برنامه سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان را تشکیل می دهد .

سی و یکمین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از ۸ تا ۱۴ شهریورماه ۱۳۹۷ برابر با ۳۰ آگوست تا ۵ سپتامبر ۲۰۱۸ در دو بخش ملی و بین‌المللی در اصفهان برگزار می‌شود .

منبع:ایمنا

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
طراحی سایت : پیام گستر