اخبار
1397/06/25 01:25

حججی خبرداد : اختصاص ۱۸۰ میلیارد ریال برای آبرسانی به روستاهای تیران و کرون

تیران-فرماندار شهرستان تیران و کرون گفت: ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار نقدی برای اجرای پروژه های آبرسانی روستایی تیران و کرون اختصاص یافت .

از شهرستان تیران و کرون، مجید حججی، در جلسه مدیریت آب روستایی این شهرستان اظهار کرد: در سال جاری ۱۸۰ میلیارد ریال اعتبار نقدی شامل ۹۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات شهرستان و ۹۰ میلیارد ریال از محل کمک های بنیاد برکت برای اجرای پروژه های آبرسانی روستایی تیران و کرون اختصاص یافت .

وی افزود: برای تکمیل پروژه های آبرسانی روستایی شهرستان تیران و کرون ۲۰۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است و با تخصیص اعتبارات استانی و ملی این پروژه مهم تکمیل و مورد بهره برداری قرار می گیرد .

فرماندار شهرستان تیران و کرون با بیان اینکه پروژه آبرسانی ۴۱ روستا مهمترین اقدام برای آبرسانی به مردم روستای این شهرستان است، تصریح کرد: در حال حاضر ۱۲ روستای این شهرستان از آب شرب تحت پوشش شبکه آبرسانی استفاده نمی کنند و آبرسانی به آن ها با تانکر انجام می شود .

وی با بیان اینکه با وجود محدودیت آب و خشکسالی در سال جاری، خاطرنشان کرد: این بحران در شهرستان تیران و کرون مدیریت شد و یک تانکر صبح و بعداز ظهر آب روستاییان را تامین و با مدیریت صورت گرفته در حوزه شهری، از این بحران عبور کردیم .

حججی با بیان اینکه اعتبارات صندوق حمایت ملی برای اجرای پروژه های آبرسانی این شهرستان کارگشا بوده است، یادآور شد: تداوم اعتبار بخشی از محل اعتبارات صندوق حمایت ملی برای تسریع در پروژه های آبرسانی لازم است، زیرا اعتبارات متوازن و تملک و دارایی پاسخگوی این حوزه نیست .

منبع: ایمنا

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
طراحی سایت : پیام گستر