اخبار
1397/06/13 00:55

نجات کودک پنج ساله توسط یک آتش نشان

مدیرعامل سازمان آتش نشانی اصفهان دستور رسیدگی کامل به وضعیت آتش نشان مصدوم «اسماعیل سلیمانی‌پور» را صادر کرد .

محسن گلابی اظهارکرد: روز گذشته یک آتش‌نشان همراه با خانواده در شیفت استراحت، کودک پنج ساله را از پرتاب شدن به پرتگاه نجات داد .

وی با تاکید بر مراقبت از آتش نشان حادثه دیده، گفت: از معاون عملیات و مدیران ارشد این حوزه درخواست شد تا اتمام مراحل پزشکی و درمانی، به طور مداوم از وی کسب اطلاع کنند و همکاری‌های لازم با وی صورت گیرد .

مدیرعامل سازمان آتش نشانی اصفهان تاکید کرد: ایثار، بخش جدا ناپذیر از وجود یک آتش نشان است و تفاوتی ندارد که در لباس و درحال خدمت باشد و یا در زمان استراحت، آتش نشانان همواره برای نجات جان و مال مردم آماده ایثار و خدمت هستند .

وی با بیان اینکه خانواده پسربچه برای عیادت و قدردانی از آتش نشان مصدوم به سازمان آتش نشانی شهرداری اصفهان مراجعه کرده‌اند، گفت: قدردانی شهروندان از آتش نشانان، بیانگر آن است که مردم ایثارگری ها و فداکاری‌های آتش نشانان را می بینند .

گلابی با بیان اینکه وجود تمامی آتش نشانان ارزشمند است، ادامه داد: معاون عملیات سازمان آتش نشانی اصفهان موظف شده تا بهبود کامل «سلیمانی پور» روند درمان را به طور مداوم گزارش دهد .

وی گفت: بدون شک در کنار مسئولیت خطیری که سازمان آتش نشانی دارد، موارد پیشگیری شامل ایمن سازی محیط بازی و تفرجگاه‌ها از عواملی است که خطرات را برای کودکان و بزرگسالان کاهش می‌دهد .


منبع: ایمنا

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
طراحی سایت : پیام گستر