اخبار
1399/02/17 11:53

شبکه اجتماعی «شاد» دائمی خواهد بود

معاون متوسطه آموزش و پرورش اصفهان گفت: شبکه اجتماعی دانش آموزان«شاد» به عنوان سامانه ای برای آموزش مجازی دانش آموزان به صورت دائمی خواهد بود .

محمدرضا ناظم زاده در گفت و گو با مهر با اشاره به شبکه اجتماعی دانش آموزان به عنوان سامانه دائمی جهت آموزش مجازی اظهار داشت: تاکنون در استان اصفهان ۱۰۰ درصد مدارس، ۸۰ درصد معلمان و ۶۰ درصد دانش آموزان در سامانه «شاد» ثبت نام شده‌اند .

وی افزود: شبکه اجتماعی دانش آموزان به عنوان بستری جهت دریافت آموزش‌های مجازی تعریف شده است و تا آغاز سال تحصیلی جدید اشکالات آن رفع خواهد شد .

معاون متوسطه آموزش و پرورش اصفهان با اشاره به اینکه بررسی‌ها حاکی از آن است که ۷۰ الی ۷۵ درصد دانش آموزان جامانده از سامانه «شاد» از نوعی آموزش مجازی برخوردارند، تصریح کرد: معلمان با حضور در نواحی و مناطق محروم با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و فاصله گذاری فیزیکی اقدام به برگزاری کلاس‌های حضوری کردند و با توزیع درس نامه و تماس تلفنی به رفع اشکال این دانش آموزان پرداختند .

۲۰ الی ۲۵ درصد دانش آموزان اصفهانی از آموزش مجازی محرومند

وی بیان داشت: در استان اصفهان ۲۰ الی ۲۵ درصد از دانش آموزان از آموزش‌های مجازی محروم هستند و دسترسی به اینترنت ندارند که با همت معلمان آموزش‌های لازم را دریافت کردند .

ناظم زاده با مهم دانستنِ شبکه اجتماعی دانش آموزان گفت: سامانه «شاد» به عنوان پلتفرم آموزش مجازی برای دانش آموزان در کنار آموزش‌های حضوری، دائمی خواهد بود .

بازگشایی مدارس و تعیین زمان امتحانات منوط به اعلام ستاد ملی مقابله با کرونا

وی اشاره‌ای هم به برگزاری امتحانات پایان سال داشت و اظهار داشت: طبق مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا، آزمون نهایی پایه دوازدهم به صورت حضوری و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی از ۱۷ خردادماه برگزار می‌شود و نحوه و زمان برگزاری امتحانات پایان سال در مابقی مقاطع متعاقباً توسط ستاد ملی مقابله با کرونا اعلام خواهد شد .

معاون متوسطه آموزش و پرورش اصفهان اشاره‌ای به آمادگی بازگشایی مدارس در شهرستان‌های با وضعیت سفید در مقابله با شیوع کرونا داشت و گفت: اداره کل آموزش و پرورش آمادگی بازگشایی مدارس در شهرستان‌های با وضعیت سفید را دارد که با اعلام ستاد ملی کرونا این مدارس باز خواهند شد .


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
طراحی سایت : پیام گستر