اخبار
1399/02/14 12:56

شهریه مصوب مدارس غیردولتی به والدین بازگردانده نمی‌شود

رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی و مشارکت‌های مردمی اداره کل آموزش و پرورش استا ن اصفهان گفت: بازگشت شهریه مصوب مدارس غیردولتی به خانواده‌ها امکان پذیر نیست چرا که در زمان تعطیلی مدارس، آموزش تعطیل نبوده است .

وحید محمودی در گفت‌وگو با ایمنا، در خصوص وضعیت شهریه مدارس غیردولتی در تعطیلی مدارس، اظهار کرد: شهریه این مدارس از دو قسمت شهریه مصوب و شهریه خدمات جانبی تشکیل شده است .

وی با بیان اینکه بازگشت شهریه مصوب امسال مطرح نیست، افزود: در وضعیت تعطیلی مدارس به دلیل کرونا آموزش تعطیل نبوده و تنها رویکرد آن تغییر کرده به همین دلیل این شهریه به والدین بازگشت داده نمی‌شود .

رئیس اداره مدارس و مراکز غیردولتی اداره کل آموزش و پرورش استا ن اصفهان، تصریح کرد: در مورد بازگشت شهریه اردوها و کلاس‌های غیر درسی که در ابتدای سال بین مدارس و والدین مقرر شده بود هم پس از اعلام پایان سال تحصیلی در کمیته تخصصی که در سازمان مدارس غیردولتی تشکیل شده است بررسی و اعلام نظر خواهد شد .

وی در خصوص مدارس پیش دبستانی افزود: این مدارس هم به دلیل اینکه آموزش مناسبی ارائه ندادند هر تصمیمی که از طرف این کمیته تخصصی در روزهای آینده اتخاذ شود در مورد این مدارس هم اعلام و اجرایی می‌شود .

محمودی در خصوص لزوم پرداخت حقوق کارکنان مدارس غیردولتی، تصریح کرد: پرداخت شهریه مصوب از سوی والدین در ابتدای سال انجام شده است و حقوق کارکنان و معلمان این مدارس در اسفند و فروردین ماه برابر با قرارداد آنها باید پرداخت شده باشد .


نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
طراحی سایت : پیام گستر