اخبار
1397/05/17 03:33

سرهنگ چلمقانی : محدودیت ترافیکی در پل فردوسی/شهروندان از دسترسی‌های شمالی استفاده کنند

رییس پلیس راهور شهرستان اصفهان گفت: از روز دوازدهم مردادماه با حفاری اداره آبفا در مسیر حرکتی پل فردوسی به سمت خواجو با محدودیت روبروهستیم و شهروندانی که قصد حرکت به هسته مرکزی شهر را دارند. باید از مسیرهای شمالی پل فردوسی استفاده کنند .

 ابوالقاسم چلمقانی  ضمن تبریک روز خبرنگار با اشاره به برگزاری جشن بزرگ روز خبرنگار در محدوده مرکزی شهر اظهار کرد: باید توجه داشت که جمعیت زیادی برای حضور در این مراسم دعوت شده‌اند و احتمال ایجاد گره‌های ترافیکی در محدوده مرکزی شهر اصفهان وجود دارد .

وی با بیان اینکه از روز دوازدهم مرداد به دلیل حفاری‌های آب و فاضلاب محدودیت‌های ترافیکی در محور پل فردوسی تعریف شده است، اضافه کرد: در حال حاضر حرکت خودروها در مسیر پل فردوسی به سمت خواجو با محدودیت روبه رو است .

رییس پلیس راهور شهرستان اصفهان تصریح کرد: شهروندانی که قصد حرکت به سمت هسته مرکزی شهر را دارند، باید از مسیرهای شمالی پل فردوسی استفاده  کنند .

وی افزود: مسیر جایگزین برای خروج از هسته مرکزی حاشیه جنوبی رودخانه به سمت چهاراه آبشار و برای خروج از هسته مرکزی به سمت شرق از تقاطع پاسداران، کمال اسماعیل، آمادگاه، خیابان های آیت‌الله خراسانی، فرشادی و هشت بهشت تعریف شده است .

سرهنگ چلمقانی با تاکید بر اینکه ورودی‌های هسته مرکزی از بعدظهر با طرح ترافیک سنگین روبه‌رو است، اضافه کرد: شهروندان نباید به جز موارد ضروری در این محدوده تردد داشته باشند و برای کنترل ترافیک همکاری لازم را برای ماموارن پلیس راهور داشته باشند .

وی ادامه داد: ضروری است که شهروندان در صورت لزوم برای ورود به محدوده مرکزی شهر اصفهان از مسیرهای خیابان چهارباغ پایین، خیابان طالقانی، خیابان مطهری و خیابان شهید استفاده کنند .

رییس پلیس راهور شهرستان اصفهان با بیان اینکه حجم ترافیکی پایین تخلیه بار ترافیکی  را از مسیر  آسان‌تر می‌کند، افزود: در این صورت به خودروهای امدادی و آتش نشانی‌ها کمک ویژه‌ای می‌شود تا سریعتر به محل ماموریت خود برسند .

منبع:ایمنا

نظرات

نظر شما
نام :
پست الکترونیکی :
وب سایت :
متن :

تصویر :

برچسب ها : 
طراحی سایت : پیام گستر